Megoldatlan

Lyukas közmű fedél

A Vágány utcánál, azon a járda szakaszon ahol az 1-es villamosról át lehet szállni a buszokra, található ez a viszonylag újnak tűnő fedél, aminek viszont a közepén lyuk van. Egy bottal járónak ez elég veszélyes lehet.

Probléma helyszíne
Budapest Vágány u. 21

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Le Marietta!
    A bejelentésben szereplő akna a Telekom tulajdona. Az akna meghibásodását jeleztük feléjük. Elérhetőségük: alepitmeny@telekom.hu.

    Tisztelettel,

    Helembai Mihály
    divízióvezet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányos telekomos fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kossuth Lajos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Mozgó telekomos fedlap 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Mozgó telekomos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére