Megoldatlan

Életveszélyes, sérülést okozó táblák az aluljárók környékén

A budapesti aluljárók lépcsőihez nemrégiben olyan táblákat helyeztek ki, amelyek szemmagassábban vannak, ennek ellenére mégsem lekerekített a sarkuk. Ez nagyon veszélyes, mert egy éppen nem kellő körültekintéssel közlekedő - mondjuk épp a térképét vagy mobiltelefonját néző - járókelőnek kiszúrhatja a szemét vagy fején komoly sérülést okozhat.

A problémát rengeteg helyen tapasztaltam, valószínűleg az összes budapesti aluljáró előtt ugyanezt a táblát helyezték ki.

Le kell kerekíteni a meglévő táblák sarkát vagy le kell őket cserélni!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1892)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Az aluljárók területére vonatkozó til
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bujdosó Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Süppedt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kőbánya-Kispest M (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hosszú ideje lezárt járda vakolat omlása miatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Balassi Bálint utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére