Megoldott

Buktató kanális fedél

Az 1-es villamos Infopark megállójában, a lépcsősor alján egy kanális fedél pont annyira van nyitva, hogy ezt nem feltétlenül lehet észrevenni, annál inkább könnyű benne orra bukni. Valószínűleg valaki el akarta lopni, ez nem sikerült, hát így hagyta itt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szelényi Dániel Úr!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították és már
    vissza is helyezték a víznyelő rácsot a helyére.

    Tisztelettel:
    Bátori Marianna
    k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt csatornafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Olt utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szerémi sor (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére