Megoldott

Évek óta lezárt aluljáró

Anonim Járókelő

A képet megrökönyödésemre, 2011. áprilisában készítettem, ugyanis lezárták a Leányka utcai felüljáró alatti aluljárót, mely megkönnyíti a buszhoz eljutást a Savoya Parkból vagy Kelenvölgyből.

3 év alatt nem sikerült kijavítani az állítólagos felüljáró-megsüllyedést. Emiatt a 47-es villamos is egy 25 méteren át 5km/h-val közlekedhetett tavaly októberig(?). Azt kijavították, gondoltam akkor megnyitják az aluljárót is. Nem így lett.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, XXII. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Engem is foglalkoztat az előző kérdés. Tilos az átjárás, vagyis nem szabad áthaladni. Miért?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha megoldódott, miért van még kinn az "üzemi terület, tilos az átjárás" tábla? Megtévesztő.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    de jó, köszönjük a visszajelzéseket!
  • Hegyes Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban megoldódott e probléma, az átjáró hosszú idő után pár hónapja újra megnyilt!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Pár hónapja ismét használható.
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz a Budapest Főváros Önkormányzata Főpolgármesteri Hivataltól megérkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1881)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-62440/2014-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1881)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzett aluljáró villamosvasúti pál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére