Megoldott

Sáros sarok

Esős időben a parkoló felől a Mókus óvoda felé sétálva a képen látható sáros, pocsolyás részén keresztül lehet eljutni, mert a betonozott részen szinte mindig parkol egy autó. Kérem, hogy a sáros / pocsolyás sarkot is betonozzák vagy térkövezzék le, hogy ott esős időben is át lehessen jutni.

Probléma helyszíne
Budapest Mókus u. 20

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tófalvy Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A sáros részt lekövezték, szép lett, köszönöm.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az FKF Nonprofit Zrt-nek nem faladata a járdák
    burkolatának kialakítása.
    Javasoljuk, kérésével keresse meg a kerül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Tófalvy Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Szegélyek akadálymentesítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Akadálymentesítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hegedüs Péter
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Rómaifürdő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére