Megoldott

Rendszamos roncs

Elhagyott

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Ibrahim u. 9

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    nincs ott
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Közteresek felmatricáztákk, hogy elviszik de leszedték róla a matricákat. Gondolom akkor marad az autó a jelentést le lehet zárni .
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Az Ibrahim u. nem az I. kerülethez tartozó utca, hanem a XI. kerülethez tartozik, ők az illetékesek.

    Üdvözlettel

    Nagy Mónika
    ügyfélszolgálati ügyintéző
    Budapest Főváros I. ker. Budavá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Széchenyi Lánchíd, 1013 Hungary (47.49840560, 19.04075780, 16)"-ról "Budapest, Ibrahim u. 9, 1113 Magyarország (47.47668511, 19.03131755, 18)"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elnézést ez nem jött össze. A XI. Kerület Ibrahim utca 9 előtt áll a roncs. Beküldés előtt még jó volt a cím.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Bogdánfy utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Rétköz utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott fekete Honda Civic

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére