Megoldott

szemét a fára akadva

A Nagy Lajos kirláy útján a 86-os házszám közelébe az egyik fán régóta lobognak ezek a fekete szatyorszellemek. Kérem eltávolításukat a kúltúráltabb utcakép érdekében.

Probléma helyszíne
Budapest Nagy Lajos király útja 85

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Nem érkezett pontosítás a bejelentő részéről.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Polyák Mihályné
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    A növények, fák gondozása ápolása, egyéb, velük kapcsolatos feladatok
    elvégzése Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. számú rendelet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Feri bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Régi Zöldhulladék zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Benedikt Ottó utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére