Megoldott

Kráter

Hónapok óta tátong ez a kráter a jardában Bezdán Ringló sarkon. Babakocsival elég kellemetlenkedő jelenség.

Probléma helyszíne
Budapest Ringló út 52

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi, elkészült!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Mellékelve küldöm válaszunkat PDF fájlként tárgyi témában.

    Üdvözlettel:

    Haizer Norina
    vezetői asszisztens

    Budapest Főváros XI. kerület, Újbudai Polgármesteri Hivatal
    Városgazdál...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Nagy László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hauszmann Alajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Megsüllyedt bejárat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére