Megoldatlan

Több tiszteletet a gyalogosoknak

Anonim Járókelő

Bárki is csinálta, azért feltűnhetett volna neki, hogy ez így teljesen használhatatlan megoldás.
Mivel szemmel láthatóan nincs elég hely a gyalogos és a kétirányú kerékpáros forgalom számára, javaslom a kerékpáros forgalom egyirányúsítását a Budafoki úthoz hasonlóan:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/16523/tul-keskeny-kerekparut

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Slachta Margit rkp.

Hozzászólások

  • Sági Katalin (admin) lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Slachta Margit rkp-on a Görzenál kerítése mellett a rendelkezésre álló szűk hely miatt nem lehetséges a kerékpárosoknak és gyalogosoknak önálló közlekedő felületet biztosítani,
    ...
  • Fóris Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom, hogyan lehetne egyirányúsítani a kerékpáros forgalmat, a rakparton 70-nel mehetnek az autók, nem fognak a kedvemért lelassítani, én meg nem tudok olyan gyorsan tekerni! :( Az autós sáv is k...
  • J P hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egész kiálló betontömböt el kellene itt bontani egy méternyit, mert a bringásoknak beláthatatlan, ha jön valaki épp szemben, ráadásul fejmagasságban még ki is áll a felső piros betonfal. Nem lenne...
  • S-N Szabolcs (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére