Megoldott

politikai tartalmú illegális "hirdetés" graffiti formájában

Kérem a FKF Zrt. illetékeseit, hogy legyenek szívesek intézkedni a problémával kapcsolatban. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest Mogyoródi út 13

Hozzászólások

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak az érintett részt, minden más maradt
  • Tarnay Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Gondolom, körülötte is letakarították, ugye, nem csak azt a három sort?
  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a falfika
    eltávolítása megtörtént.
    Kérjük válaszunk szíves tudomásul vételét!
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sértő tartalmú graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jászai Mari tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére