Megoldott

Már régen elmúlt a karácsony, de a karácsonyfa még mindig a fűben

Kérem, a T. Illetékest, hogy a zöldterületen összegyűjtött és otthagyott zöldhulladékot mielőbb elszállítani legyen szíves!

Köszönettel:

Gy. A.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Üllői út 167

Hozzászólások

  • Le Marietta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunknak nincs kötelezettsége a vegyes
    növényi hulladék zöldterületről történő elszállítására, de a
    frekvent...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szemetes minden a felüljáró alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Nagykőrösi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Leomlott vakolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Mester utca takarítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére