Megoldott

Síkosságmentesítő a kerékpárúton

Anonim Járókelő

A télen kiszort síkosságmentesítő még mindig a kerékpárúton van a Külső Váci úton. A kerékpárút ettől csúszós, balesetveszélyes. Március van!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Váci út 117

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a Váci út teljes hosszában - és nem
    csak az oxigén gyár környezetében, mint korábban - elvégezték a
    kerékpárút takarításá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha ez igaz, akkor nem szabadna "Megoldott" státuszban tartani!
  • Vigh László hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt FKF!

    Ma jártam arra, semmiféle takarítás nyomát nem lehet felfedezni, ráadásul a volt laktanya területéről is a kerékpárútra hordják fel a sarat a teherautók!
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a kerékpárút
    takarítását elvégezték munkatársaink.
    Kérjük válaszunk szíves tu...
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A bejelentést illetékességből továbbítottuk a Budapesti Közterület Fenntartó Zrt. -nek.

    Budapest Közút

    ________________________________
    Ezen üzenet és annak bármely csatolt anyag
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Nagy Bence hozzászólt a bejelentéshez.

    ugyan ilyen a Szusza Ferenc stadion melletti buszmegálló is :(
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hordalék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    1206-Szent János Kórház (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hordalék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére