Megoldott

Lótrágya az Árpád hídon

Anonim Járókelő

Rendszeresen potyogtatnak a lovak az Árpád híd északi járdáján végig a kerékpár úton.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Árpád híd

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a szennyezést
    eltakarították munkatársaink.
    Kérjük válaszunk szíves tudomásul
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a megjelölt helyszínen a takarítást röviddel a
    bejelentést követően elvégezték munkatársaink.
    Kérjük válaszunk szí
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hol eltűnik, hol megjelenik, valami sár szerűség. Pár naponta biztos bele lehet botlani, az elmúlt hónapokban jelent meg, előtte nem volt ilyen.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    már nincs vagy épp most nincs kosz a járdán...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére