Megoldatlan

Veszélyes táblák

Újbudán újabb 30-as zóna kialakítása kezdődött meg - ez önmagában helyes.
Csakhogy a zóna kezdetét-végét jelző táblákat "természetesen" szabálytalanul, az előírásosnál lejjebb, alsó sarkukkal fejmagasságban, vagyis balesetveszélyesen szerelik fel. A szabályos a 215 cm-es magasság lenne, minthogy a járdákon gyalogosforgalom van.
A kerületben ez a régebbi helyszineken is általános hiba.
A kép a Kondorosi úton, az Albert utca torkolatánál készült, a táblákat még fólia takarja.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albert u. 53

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Pártos György visszajelzésére vár.

  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    A nemzetközi helyzet a környéken fokozódik - a fotón a Fehérvári út - Zsombor utca sarkára kihelyezett tábla látható, mely szintén szabálytalan, de másképpen. A magasság rendben lenne, de az elsőbbség...
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Na, akkor lenne csak nehéz dolga a sérültnek hogy megtalálja!
  • L. István hozzászólt a bejelentéshez.

    PGy> "Nem foglalkozom többé táblákkal ebben a városban"

    Bejelentés formájában nem is érdemes. Lehet, hogy több értelme lenne perelni, mondjuk ha az egyik tábla felsérti egy gyerek fejét?

    Hátha mé...
  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Feladom! Nem foglalkozom többé táblákkal ebben a városban, ahol a kerületek "forgalomcsillapítási övezetbe vonnak", valaki ismeretlen kivitelez, a főváros pedig "üzemeltetésre átvesz." Az a főváros, a...
  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Mellékelve küldöm válaszunkat PDF fájlként tárgyi témában.

    Üdvözlettel:

    Haizer Norina
    vezetői asszisztens

    Budapest Főváros XI. kerület, Újbudai Polgármesteri Hivatal
    Városgazdál...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Márpedig nem megoldott! Nem változott semmi és ha ez kerületi hatáskörbe tartozik, akkor így is fog maradni. A 11.ker. városüzemeltetési osztályon azt se tudják, hogy mit kéne tudniuk! Az utóbbi évekb...
  • Le Marietta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Élő Ákos hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldott
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    "Tisztelt Bejelentő!

    A sebességcsökkentett övezet kialakítása a XI. kerületi Önkormányzat beruházásában készül. A bejelentés kézhezvételével egyidőben felkértük az önkormányzatot az előírások betarta
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • U 904 hozzászólt a bejelentéshez.

    Sáfrány utcából nyíló utcákban talán még lejjebb szerelték, még ott is, ahol felette nincs semmi. Talán törpék a szerelőmunkások.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pártos György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kopott útburkolat festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kapolcs utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    veszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sopron út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére