Megoldott

Sarki lyuk

Pár hete tátong ez a lyuk a Szajol-Kubikos sarkán.

Probléma helyszíne
Budapest Kubikos u. 1

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavították
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    egy hete még rosszabb beomlott az egész árok
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Nagy László visszajelzésére vár.

  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem sikerült tökéletesre, kb. fél év múlva újra jöhetnek, ahelyett, hogy egyszer tennék rendbe. Gondolom akkor újból kifizeti őket az önkormányzat.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Mellékelve küldöm válaszunkat PDF fájlként tárgyi témában.

    Üdvözlettel:

    Haizer Norina
    vezetői asszisztens

    Budapest Főváros XI. kerület, Újbudai Polgármesteri Hivatal
    Városgazdál...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Nagy László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hauszmann Alajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Megsüllyedt bejárat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére