Megoldott

Egyéb szemét a szelektív hulladékgyűjtő mellett - Liliom utca

Anonim Járókelő

Szemét a szelektív hulladékgyűjtő mellett.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Liliom u. 3

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igazából mázli kérdése, hogy éppen a lerakás után megy-e az ember, erre kb 50% esély van pro és kontra.
    Mostanában sokat volt tiszta, amikor ott jártam, előtte többször láttam rémes állapotban.
  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a bejelentésben megjelölt
    helyszínen a gyűjtőszigetet (csak üveggyűjtő konténerek vannak kint)
    a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Könyves K körút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Henriette
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Állandó szemét a Vágóhíd utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére