Megoldott

Leesett szemetes

Anonim Járókelő

A szemetes kiesett a helyéről és szét van szóródva a szemét.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Akó u. 25

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a megjelölt helyszínen a bejelentést követő
    munkanapon a hulladékgyűjtőt visszatették, környékét kitakarították
    mu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére