Megoldott

Szemetesek rongálása

Anonim Járókelő

Az Andor utcánál a 47-es potlobusz megállójában mindkét kukát lerugták, tele van szeméttel az utca

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 126-128

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a
    hulladékgyűjtőket pótolták, az utca takarítását elvégezték
    munkatársaink.
    K...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére