Megoldatlan

Hiányzó táblák

Évek (!) óta hiányoznak a felső irányjelző táblák (merre van Budaörs, merre van Kelenföld, stb...) az Egér út és a Balatoni út csomópontjában, csak az üres oszlop van.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Egér út

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Bártfai András visszajelzésére vár.

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    "Tisztelt Bejelentő!

    Az elmúlt években sajnálatos módon nem állt rendelkezésre ilyen célra fordítható pénzügyi forrásunk, azonban az idei évben sor kerül több helyszínen a mai előírásoknak nem megfel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Műegyetemi Gondnok hozzászólt a bejelentéshez.

    + kopott útburkolat festék és a jobb oldalon szeméthalom
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bártfai András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kint maradt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lámpa program hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére