Megoldott

kátyú a Közdűlő utcában

A XVIII. Közdűlő utca 48-50 sz előtt 3 nagyméretű,kb. 10 cm mély kátyú van ,amelyek igen balesetveszélyesek,mivel a főútvonalra való kihajtásnál illetve a telephelyre való behajtásnál a kátyúk kikerülése miatt a forgalommal ellentétes sávban közlekednek a gépkocsik. a ki- és behajtást 2 nagy fa takarása is nehezíti. A balesetveszély mellett az anyagi kárveszély is jelentős.

Szerk. (2014.06.05) - A XVIII. kerület Közdűlő utca 46-50 szám a Közdűlő utca Besence utca és Ipacsfa utca közötti szakaszán található. A Közdűlő utca számozása nélkülöz minden ésszerűséget mert a 46-50-es számmal szemben az 1-es szám található de ettől még fikailag Várkonyi Ágnes által megnevezett szakaszon van.

Szerk. (2014.08.06) - A telephely tulajdonosának válasza a frissítésben található, kérnénk a BKK válaszát.

Pontos hely a térképen bejelölve.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, XVIII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Jámbor Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, kijavította a kátyút a kezeléssel megbízott BKK Közút Zrt.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kíváncsi vagyok, ezt végül is megcsinálták?
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1829)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A XVIII. ker. Közdűlő utca 48-50. előt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Utcakép vízelvezető árokkal
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldve a fejleményre való utalással szerkesztve!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Várkonyi Ágnes!
    A Közdűlő utca 46-50. sz. előtti kátyúkról az útpadkánál fehér zsinórt kihúzva további fotókat készítettünk, melyeken egyértelműen látszik, hogy a kátyúk jelentős része a BKK
    ...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    És kinek a telephelye ez?
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1829)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Főváros
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azok a kátyúk a telephely behajtójában vannak és nem az úton, tehát a telephely tulajdonosának a kötelessége a javíttatás. Én egy ilyen ügyön már túlvagyok.....
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Sándor! Újraküldtem a bejelentést az új információkkal szerkesztve, egyértelműen a BKK a felelős.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Jámbor Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Sági Katalin!

    Sajnos semminemű intézkedés nem történt a probléma megoldására.
    A KÁTYÚ tovább mélyült.

    Üdvözlettel:

    Jámbor Sándor
    JGR Kft
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott azóta a probléma?
  • Jámbor Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    A XVIII. kerület Közdűlő utca 46-50 szám a Közdűlő utca Besence utca és Ipacsfa utca közötti szakaszán található. A Közdűlő utca számozása nélkülöz minden ésszerűséget mert a 46-50-es számmal szemben...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1829)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Közdűlő utca 48-50. előtti terület
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Jámbor Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üllői út - Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Péter
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gitár utcai tönkrement járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gitár utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére