Megoldott

Hatalmas földkupac a járdán avagy egy befejezetlen építkezés

Egészen felháborító az, hogy egy egyszerű felsővezeték-tartó oszlop ültetése után 4 hónapon át a járdán marad a kiásott föld a belvárosban, Bel-Budán. A hatalmas földhányás felére szűkíti a járdát, az eső folyamatosan mossa el a földet róla. A szomorú az egészben, hogy már nem is az építkezésért felelős hatóság/cég felelőtlensége, nemtörődömsége a zavaró, hanem az adott házban lakó polgártársak beletörődése (amelynek kapuja előtt van ez az egész pár méterre). Kérem, hogy szólítsák fel a felelőst azonnali intézkedésre.

A beküldött fotók metadatái talán megőrződnek, azokból látható, hogy már december elején (!) is készítettem erről fotót. Akkor már hetek óta ott volt a kupac... A legutóbbi két fotó is pár hetes...

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A másik bejelentésre érkezett visszajelzés miatt megoldottra állítottam. http://www.jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/1748/epitkezesi-sitt
  • Darázs Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha Április 1-ig nem történik semmi, akkor viszek egy lapátot, és gerillabetemetem.
  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Ez ugyan az a helyszín, mint az előző levélben ami volt. Sürgetjük a BKV-t, sajnos mi ennél többet nem tehetünk jelenleg.

    Üdvözlettel,

    Balaton Balázs
    sajtóreferens

    Budapest Főváros I...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Kuthi Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hibák

    Beküldés ideje:
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Alsó Törökvész út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiesett korlát elem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: G Ágnes
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Bimbó út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére