Megoldott

Szemetes és avaros Warga László út egésze

Anonim Járókelő

Szemetes és avaros Warga László út (járda és úttest).

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Warga László út 10

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Warga László út takarításár munkatársaink
    elvégezték.
    Kérjük válaszunk szíves tudomásul vételét!

    FKF Nonprofit
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére