Megoldott

Elhagyott szemetes a Margit-híd közepén

Anonim Járókelő

A Margit-hídon, a kerékpárúton, a szigeti bejáróhoz közel, a pesti oldalon egy elhagyott szemetes fekszik. Rendes szemetes várja rendetlen gazdáját?

Probléma helyszíne
Budapest Margit híd

Hozzászólások

  • Le Marietta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a
    hulladékgyűjtőt visszahelyezték munkatársaink.
    Kérjük válaszunk szíves tudo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hordalék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    1206-Szent János Kórház (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hordalék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    feltört díszkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dunay Sára
    Illetékes: Budapest Közút
    Lánchíd utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére