Megoldott

Megrongált szelektív hulladékgyűjtő

Anonim Járókelő

A Práter utca és a Szigony utca sarkánál, a SPAR bejáratával szemben található szelektív hulladékgyűjtők egyike kinyílt, alul kitüremkedik belőle az újrahasznosítandó üveg.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a jelzett helyszínen ma, március 20-án délután a tartályt ki fogjuk cserélni, amennyiben még mindig fenn áll a bej...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Menyhárt Felícia hozzászólt a bejelentéshez.

    Sok gyerek sétál arrafelé. A szétszóródott törött üveg veszélyes rájuk nézve.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére