Megoldatlan

Hiányzó aknafedél

Aquincum felső vasútállomás közelében a HÉV sínek mellett hiányzik az egyik akna fedele.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldve!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet továbbra is változatlan, én csak ideiglenes megoldásnak tartom, bár arra jó, hogy véletlenül senki ne essen bele.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    megnézem
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Befedték azóta az aknát?
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1820)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy az Aquincum felső vasútállomás közelében a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ideiglenes megoldás, kérem, hogy még NE állítsák megoldottra. Köszönöm.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a pontosítást!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eldugult víznyelő, sok falevél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Ipartelep utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére