Megoldott

Ellopott jelzőtábla

Úgy látszik nincs szerencsénk ezzel a "Mindkét oldalról behajtani tilos" táblával. Egy év alatt most már a 6. alkalommal rongálták meg vagy lopták el. A gyalogosok és a díszburkolat megóvása érdekében helyette javaslom járdaszegély létesítését.

http://www.jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/1191/elatkozott-jelzotabla
http://www.jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/1125/elferditett-jelzotabla
http://www.jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/1010/elforditott-jelzotabla
http://www.jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/972/eltakart-jelzotabla

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1819)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A III. kerület, Római tér a III. Kerül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra megcsinálták. Bár azt továbbra sem értem, hogy miért van kivétel.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyalogos átkelő létesítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bojtár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Autók a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Papírgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére