Megoldott

Két kuka egymástól fél méterre

A Lónyai utca végén két köztéri kuka van egymástól fél méterre, ami feleslegesnek tűnik. Lehet, hogy máshol lenne szükség még egy kukára, nem itt kettőre. Javaslat: megvizsgálni, hogy tényleg kell-e ide két kuka, és ha nem, akkor az egyiket leszerelni.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Lónyay u. 64

Hozzászólások

  • Le Marietta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen Társaságunk
    hulladékgyűjtője naponta megtelik, ürítését naponta végezzük.
    A
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Csépány Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz helyre kihelyezett kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére