Megoldott

hiányzó szegélykő

A 6-os út és a Fonó utca sarkánál hiányzik egy szegészkő ami már vagy 4-5 kamionnak defektet okozott ,(a biztosítónál szerintem tudnak róla) ezért balaset veszélyes is lehet.A Google régebbi felvételein is már rajta van.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, XXII. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1810)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentést továbbítottuk az üzemelte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu !

    A Fonó utcai bejelentést továbbítottuk az illetékes BKK felé.

    Az probléma megoldásáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel,

    Ring Diána
    Budafok-Tétény Budapest XXII. kerület Ö...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az úthiba a Főváros illetékességi területén van, átküldtük az üzemeltető BKK-nak, intézkedésüket kérve.

    XXII. Polg. Hiv. Városüzemeltetési Iroda
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • végh árpád bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére