Megoldatlan

Elhagyott törött autó

Budapest 14. Kerület, Dorozsmai utca 211. előtt (a társasház autókihajtása közvetlen közelében, az építkezés mellett) hónapok óta egy törött fehér Audi A4 áll.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Dorozsmai u. 209-211

Hozzászólások

  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    elvitték már
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Elhagyott rendszám nélküli autó!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére