Megoldott

Tábla elhelyezés

A tábla alatt nem fér el egy 180 cm -s ember.
Így történhetett, hogy gondtalanul sétálva fejbe vág egy éles tábla!!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, I. kerület

Hozzászólások

  • Haris Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem érdemes lenne új bejelentést nyitni (és ennek a linkjét beleírni), mert ez 3 éveel ezelőtt már megoldottan lett zárva.
  • Hergár Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megint ugyanaz a probléma! Nem jó helyre raktak a táblát!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1809)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzőtábla - előírásoknak megfelelő...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hergár Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla és sávfelfestés nem egyezik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem bekapcsolt gyalogoslámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére