Megoldott

Csúszós, porzó járda

Az emúlt hetek jegesedése után után több helyen lehet tapasztalni hogy tulzásba vitték a csuszás mentesítést. Rengedet anyag maradt a járdákon ami a tiszta aszfaltón porzik és csúszik is. Egy példát küldök. De érdemles lenne az összes kerületet megkeresni ezzel mert több helyen is láttam , hogy a jegesedés után most ezzel nem foglalkoznak.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Árpád híd

Hozzászólások

  • L Z hozzászólt a bejelentéshez.

    Most már úgy néz ki hogy mindkét irányba megtakarították a hidat.
  • Tóth Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    :(
  • K. E. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tartott sokáig a lendület.
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tóth Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok !
    Nem tudom miért lett megoldatlan én sajnos nem jártam arra de lentebb jött kép arról hogy tiszta az aszfalt.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Tóth Szabolcs visszajelzésére vár.

  • L Z hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelenlegi állapot.
  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a felüljárókon még látható "hintőanyag" preventív,
    megelőző szerepet is betölt, mivel az éjszakai hőmérséklet több...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazos járda a Belvárosban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szabadság tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Festékes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kossuth Lajos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    ledöntött poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére