Megoldott

Térelválasztó oszlopok hiányoznak, kidőltek

Anonim Járókelő

A Berzenczey utca 14-es szám előtt a mozgássérült parkolónál egy térelválasztó oszlop a földön hever, illetve egy másiknak a kidőlését már korábban bejelentettem, amit csak begyűjtöttek (remélhetőleg nem a fémgyűjtők), de az nem került még pótlásra. A képen jelöltem egy még a helyén álló oszlopot is, ez hamarosan elhagyja magát és szintén ki fog dőlni. Kérem az Önkormányzatot, hogy legyen szíves betonozással vagy bármi mással ezeket visszarakatni a helyükre.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott ez is
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottra teszem az önkormányzati visszajelzés értelmében, kérem jelezze részünkre, ha a helyreállítás még nem történt meg.
  • IX. kerület Ferencváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az oszlopok pótlására, helyreállítására intézkedtünk, bejelentését köszönjük.

    Godóné
    ügyintéző
    Bp.Főv.IX.ker. FPH VVFI
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    5
    Megerősítésre vár
    5

    Parkolás a Belső Ferencvárosban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Lónyay utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Nem lehet átkelni gyalog

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Üllői út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére