Megoldott

Csantavér köz 12.sz.

A Csantavér köz 12sz. ház előtti kátyú több mint 2 éve nincs rendbe téve!
Már 2. alkalommal jelentem be,szíveskedjenek megjavítani a burkolatot, az önkormányzati takarító gépek használata hanyagolható!

Ha takarítanak az útburkolaton, jelezzék táblákkal előre,hogy a parkoló autók alatt is tudjon az önkormányzat gépe takarítani!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Levelükre válaszolva tájékoztatom Önöket, hogy a kerületi útfenntartási munkák keretében a Csantavér köz burkolatát rövidesen javíttatjuk. Kérjük a bejelentő szíves türelmét.

    Budapest,...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Le Marietta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt útburkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Angol utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ilka utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Padlizsán Utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére