Megoldott

Lezárt WC

Az aluljáróban a nyilvános és fizetős WC nyitvatartási időben zárva volt (szombati napon, 10.17-kor)

Probléma helyszíne
Budapest Móricz Zsigmond körtér

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Pártos György Úr!
    Tisztelt Járókelő!

    Sajnos február 18-án az illemhelykezelő váratlan lebetegedése miatt a
    létesítményt nem tudtuk nyitva tartani.
    Társaságunk a lehetőlegrövidebb időn belül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Pártos György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mosdó nem működik

    Beküldés ideje:
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szemere utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Besülyedt csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B. P. Mimi
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Vahot utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tisztítandó csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Damjanich utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére