Megoldott

Kiszedett térelválasztó oszlopok

Anonim Járókelő

A Tompa utca - Ferenc tér sarkán a Leonardo hotel buszparkolójánál az egyik térelválasztó oszlop a földön hever. A külföldi buszvezetők amúgy szeretik rendszeresen kiszedni, talán kicsivel kényelmesebb így a beparkolás. Kérem az Önkormányzatot, hogy legyenek szívesek visszatenni az oszlopot (a tér túloldalán, a Bokréta utca sarkánál pár hete profi munkát végeztek az oszlopok visszatételével és a pluszban kitett virág / fás ládával).

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottra teszem az önkormányzati visszajelzés értelmében, kérem jelezze részünkre, ha a helyreállítás még nem történt meg.
  • IX. kerület Ferencváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az parkolásgátló oszlop helyreállítására intézkedtünk, bejelentését köszönjük.

    Godóné
    ügyintéző
    Bp.Főv.IX.ker. FPH VVFI
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    5
    Megerősítésre vár
    5

    Parkolás a Belső Ferencvárosban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Lónyay utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Nem lehet átkelni gyalog

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Üllői út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére