Válaszra vár

Kőtörmelékek, felborított kőpoller és beton növényláda a Semmelweis utcában.

Tisztelt Illetékesek!

A Semmelweis utcában,
kőtörmelékek, felborított kőpoller és beton növényláda
található.

Kérem az Illetékeseket,
hogy szállítsák el a kőtörmelékeket,
illetőleg helyezzék vissza a felborított kőpollert,
és beton növénytartót,
az érintett területen!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Semmelweis u. 3

Hozzászólások

  • Sági Katalin (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • Sági Katalin (admin) megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "V. kerület"-ra.

  • M. László hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    A kőtörmelék halom még mindig a helyszínen van,
    nem takarították el!
    Kérem jelezzétek ismételten az Illetékesek felé!
    Köszönöm!
  • M. László visszajelzésére vár.

  • Eszter (admin) megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • M. László hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    A pollert és a növényládát,
    visszarakták eredeti helyükre,
    a törmelékek még a helyszínen vannak!!!
    az illetékesek remélhetőleg minél hamarabb orvosolják a problémát!
    Küldjétek el is...
  • M. László visszajelzésére vár.

  • Eszter (admin) megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyiratszám: 1249/1/2017
    részére Ügyintéző: Marosán Angelika

    Tisztelt Já
    ...
  • Eszter (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Eszter (admin) megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A Semmelweis utcai fasor kezelése, így a faveremrácsok tisztán tartása is a FŐKERT Zrt. fenntartása alá tartozik.
    Ugyanakkor szükség esetén a közterület-felügyeletet bevonva int...
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • M. László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére