Megoldásra vár

Töredezett járda és megsüllyedt csatornafedél az Örs vezér terén.

Tisztelt Illetékesek!

Az Örs vezér terén a 67-es busz végállomásánál,
töredezett a járda, hiányos az útszegélykő,
és megsüllyedt csatornafedél.

Kérem az Illetékeseket,
hogy javítsák ki a sérült járdát, útszegélyt és a csatornafedél környezetét,
az érintett területen!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Fehér út 1

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba (admin) megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0007058/2017

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (18020)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatba
    ...
  • Sági Katalin (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • M. László hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetékesek!
    Lesz valami érdemi előrelépés az ügyben?
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • M. László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére