Megoldott

egyre növekvő és mélyülő kátyú pont nyomvonalban

Kérem a kerületi önkormányzat illetékeseit hogy legyenek szívesek intézkedni a hibával kapcsolatban. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest Francia út 5

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba (admin) lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • S-N Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, köszönöm!
  • S-N Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt semmi pozitív előre lépés.
  • S-N Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Közeli kép
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület

  • S-N Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kerékgyártó utca 36-38 (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Örs vezér tere (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére