Megoldott

Hiányzo szemetesládák

A Miskolci utca 110-108 környékén mindig rengeteg az elszórt szemét a járda mellett. Az utca ezen része intenzív gyalogos forgalommal rendelkezik, mivel ez köti össze az Erzsébet királyné útján lévő 62, 69, 5 busz állomását a RÁkosszeg parkkal. Érthetetlen, hogy miért nincsenek oszlopokra kihelyezett kukák. A Levendula lakópark építése miatt még inkább megnőtt az utca gyalogos forgalma (+ a több tucat munkás közül is sokan az utca ezen részén falatoznak és dobják el az üres sörös dobozokat , csokis papírokat stb).
Kérném néhány zöld kuka mihamarabbi kihelyezését a környékre, mert jelenleg állandóan iszonyúan szemetes és ronda az utcakép.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Miskolci u. 108

Hozzászólások

  • Lukács Máté (admin) lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen, a Miskolci
    utca 108. szám elé egy hulladékgyűjtőt kihelyeztek munkatársaink.
    Kérjük válaszunk szí...
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére