Megoldott

Kibelezett "doboz" a Petőfi híd alatt

Anonim Járókelő

Az egykori ZP helyén, a Petőfi híd budai hídfőnél, a déli oldalon, magára hagyott és kibelezett elektromos doboz csalogatja a fémtolvajokat és veszélyezteti a kíváncsi gyerekeket.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Doboz maradt, semmi nem változott. Ha közterületen áll, és nem ELMŰ tulajdon (ami valószínű), akkor az önkormányzat kell, hogy eltávolítsa onnan... (Azután persze a ZP-től bevasalhatja a költségeket)
  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A Budapest XI. ker. Pázmány Péter sétány (Petőfi híd, budai oldal, déli gyalogos lejáró) címre
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kis Pista hozzászólt a bejelentéshez.

    Tapasztalom, hogy igen jó döntés volt a ZP és RIO bezárása. Azóta nagyon szépen rehabilitálták a területet, nagyszabású fejlesztések voltak... A park pont megfelelő egy gyönyörű meghitt vasárnapi csal...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére