Megoldott

Karácsonyfák és szemétkupac a bölcsőde és az óvoda között

A jég ugyan elolvadt, de a decemberben kidobott karácsonyfák és a körülöttük kialakult szemétkupac sajnos ottmaradtak. Éppen a bölcsőde az óvoda és a játszótér között, lakóházak alatt, a buszmegállóhoz vezető átjáróban. Máshol is tapasztaltam egyébként, hogy nem vitték még el a kidobott karácsonyfákat.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Meggyfa u. 2-6

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    FKF visszajelzése alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a fenyők
    elszállítása, továbbá környezetük takarítása megtörtént.
    Kérjük vála...
  • Nagy Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Gámán Zsuzsa bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére