Válaszra vár

borzasztó szemetes utca

Kérem az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a problémával kapcsolatban. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest Késmárk u. 14/b

Hozzászólások

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "XV. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. számú
    Köztisztasági Rendelete határozza meg, hogy egy adott terület
    tiszta
    ...
  • Nagy Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • S-N Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére