Megoldott

Kátyúk a Barbara utcában

Anonim Járókelő

A XVI. kerületi Barbara utcában folyamatosan keletkeznek a kátyúk.
Kérjük ezek megszüntetését.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Kerületfejlesztési és Üzemeletetési iroda úthibával kapcsolatos bejelentését nyilvántartásba vette. A kátyúk javításáról intézkedünk.

    Molnár László
    XVI. kerület Polgármesteri...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szükséges útfelújítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Tulipánfa utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Csatornafedél mellett kátyúsodás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    László utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ágoston Péter utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére