Megoldott

Kátyúk ismét

A Gvadányi utca Cserebogár utca és a Fogarasi út közötti szakasza újra kátyús. Természetesen nem a régi aszfalt jött fel, hanem az előző "jó minőségű" javítások.
Jó pár kátyú alakult ki a fagy után.
Csak néhányról készítettem képet (sajnos nem túl jó minőségben)

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gvadányi u. 92

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Levél tárgya
    járdajavítás

    Levél tartalma
    Járókelő.hu
    Tárgy: Járdajavítás

    E-mail:budapest@jarokelo.hu
    Azonosító:00017893

    Tisztelt Járókelő. hu!

    Levelükre válaszolva tájékoztatjuk Önöket, hogy a XIV...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kiss Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    A kátyúkat a zöldhulladék elszállításával egy időben megcsinálták.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Kiss Károly bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egyre mélyülő kátyú az út kellős közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Tatai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hoffer János
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mályva utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére