Megoldott

Észszerűtlen kötelező haladási irány

A jelzett helyen az Óceánárok utcában az Aldinál lévő parkolóból teljesen logikátlanul csak jobbra lehetséges a kifordulás,így aki a Külső Szilágyi út felé, illetve Újpalota irányába szeretne továbbhaladni,ezt csak jókora kerülővel tudja -szabályosan- megtenni. A kihelyezett kötelező haladási irányt jelzőtáblának azért nincs sok értelme,mert az Óceánárok utcáról érkezők balra nagy ívben az Aldi parkolóba kanyarodhatnak , mivel onnan a kanyarodást sem tábla,sem útburkolati jel nem tiltja,tehát a parkolóból is nyugodtan ki lehetne fordulni balra. A kanyarodással a Külső Szilágyi út - Óceánárok út kereszteződésénél lévő forgalomirányító lámpához történő besorolás sem lenne problémás, lévén, hogy a lámpa kb. 50 méternyire található, illetve a balra történő kikanyarodásra várakozás során nem alakulhat ki olyan forgalmi helyzet ami a jelzett útszakasz forgalmát veszélyeztethetné, illetve torlódást eredményezne. Javaslom ezért a tábla kihelyezése szükségességének felülvizsgálatát, eltávolítását úgy,hogy egyedül csak az elsőbbség adás kötelező tábla maradjon a jelzett helyen.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Óceánárok u. 3

Hozzászólások

  • Vass Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm mindenkinek,aki segített megoldani az ügyet!
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Ésszerűtlen kötelező haladási irány kijelölése Káposztásmegyeren az Óceánárok - Külső Szilágyi út kereszteződésénél lévő Aldi parkolóból történő kihajtás esetén.."-ról "Észszerűtlen kötelező haladási irány"-ra.

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • P Sz hozzászólt a bejelentéshez.

    Pár hete lekerült az említett tábla ;)
  • Vass Gábor visszajelzésére vár.

  • Káposztási Családok Egyesülete (KCSE) hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Vass Gábor! Köszi a bejelentést, reméljük megoldódik végre ez a probléma! Sajnálatos, hogy az önkormányzatnak ezt pénzbehajtásra használta hónapokon keresztül!
  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunk részére megküldött elektronikus bejelentésére - melyben a IV. kerület Óceánárok utca 3. szám alatti kapukihajtóban található kötelező haladási irány jelzőtábla módosít
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Vass Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebra hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Nátán
    Illetékes: Budapest Közút
    Angyalföld kocsiszín (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott zebra festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József Attila utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz helyen van a közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére