Megoldatlan

rettenetes Mádi utca

A X. kerületi Mádi utca egy szakasza, leginkább a Sibrik M. út és a Kada utca között olyan állapotban van, hogy az már minősíthetetlen. Kátyú kátyú hátán. Évtizedek óta csak toldozgatják-foltozgatják ezt a részt, de ez cseppet sem javít az állapotán. A rossz minőségű javítások maximum ideiglenesen jelentenek megoldást, hosszú távra teljes mértékű felújítást igényelne az utca ezen része.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Mádi u. 151

Hozzászólások

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Ígéretek szerint 2021-ben fel lesz újítva.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Tóth Zoltán visszajelzésére vár.

  • Kovács Krisztián hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem minél előbb kéne már lépni ez ügyben mert már tényleg csillapíthatatlan az alacsony padlós buszoknak sem jó az ilyen hepehupás út.
    Jó lenne még ebben az évben ezt az útszakaszt felújítani és...
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Na, ez aztán megnyugtató válasz volt!
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett probléma Társaságunk előtt ismert.
    A X. ker. Mádi utca, Sibrik Miklós út és Kada utca közötti szakaszának burkolat felújítása szerepel a fővárosi útfelújítási programban
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tóth Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útburkolati párhelyen kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mélytó utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére