Megoldott

Szeméthegy a felüljáró tövében - Sibrik Miklós út

A Sibrik Miklós úti felüljáró tövében megjelent és egyre hízik egy új szeméthegy. Világosan látszik, hogy gyorsétteremi - büfé hulladékról van szó és mind egy helyről származik. Valószínűleg nem lenne gond azonosítani, honnan származik az "Örs Metro Bejárat" feliratú papírtálcát nagy mennyiségben tartalmazó hulladék. Valószínűleg némi kutató munka után pár nyugtát is lehet találni a kupacban.

Sajnos ezen felül a graffitik is kezdenek újra megjelenni a hídlábon.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Sibrik Miklós út

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Felhasználói jelzés alapján.
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemetet meglepő gyorsasággal eltakarították és még a grafftiiket is legalább megpróbálták eltávolítani. Ez utóbbi nem teljesen sikerült, de az igyekezet határozottan látszik, köszönöm! Érdekes lenn...
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés nevét "Szeméthegy az felüljáró tövében - Sibrik Miklós út"-ról "Szeméthegy a felüljáró tövében - Sibrik Miklós út"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését intézkedésre továbbítottuk a hatósági
    jogkörrel rendelkező Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgató
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    A közterület felügyelet matricái

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fekália

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Trepák Márk
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kossuth tér (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére