Megoldott

elhagyott autó

Rendszámmal ellátott de mozdulatlan legalább 1 éve.Foglalja az amúgy is kicsi parkolót.Pontos cím:Cinka Panna u.10 szám előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Cinka Panna u. 10-12

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    A tulajdonos elvitte a kocsit,már nincs ott ahol parkolt.
  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt tehetjük megoldatlanra mivel nem elszállítható.
  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia András, küldd a kerdes@jarokelo.hu címre és feltöltjük ide. Köszi!
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a válaszlevelet nem sikerül megosztanom.E-maibe eltudom küldeni ha jó.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    file:///E:/Dokumentumok/Let%C3%B6lt%C3%A9sek/bognar%20andras.pdf
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    T.Haris Gergely!
    Jött válsz.Mivel rendszámmal ellátott autókat nem szállítanak el,ez útmutató a többi bejelentéshez.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    T.Haris Gergely!
    Jött válsz.Mivel rendszámmal ellátott autókat nem szállítanak el,ez útmutató a többi bejelentéshez.
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Elhagyott rendszám nélküli autó!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére