Megoldott

roncs autó

Roncs autó legalább 1 éve ott áll,rendszám nélkül.Típusa:Wartburg.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Cinka Panna u. 10-12

Hozzászólások

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem ment át.Nem baj,a képek bizonyítják az elszállítást.
  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Videó a roncs elszállításáról.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Videó a roncs elszállításáról.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    A roncs elszállításánál pont ott voltam.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    A roncs a mai nap elszállításra került.Elszállítását megsürgettem az igazgatónak írt levélben.Mindenkinek köszönöm a segítségét a roncs elszállításában aki közreműködött benne.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    T.Haris Gergely!A wartburgot bejelentettem én is,jött rá válasz. Tisztelt Bognár András!

    Hivatkozva rendészetünkhöz intézett bejelentésére, az alábbiaktól tájékoztatom.
    A közterület-felügyeletről
    ...
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Pontos cím:Bár kicsi utca,azért pontosítom a címet:Cinka Panna u.12-vel szemben.
  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Elhagyott rendszám nélküli autó!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére