Megoldatlan

lukas csatornafedő

régóta lukas, tégla van a tetején

Probléma helyszíne
Budapest Bácskai u. 12a

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Erik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ivókút letört nyitója

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Nagybecskerek tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt csatornanyílás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B Simon
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Töredezett aknafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: L Tamás
    Illetékes: E.ON
    Bokréta utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére